Intencje mszalne
Intencje mszalne 11-16.04.202308/04
Czwartek 13/04/2023
św. Marcina I, papieża i męczennika
18:00
+ Otolię, Krystynę Adamus, zm. z rodziny Adamusów i Grzybów
18:30
+ Jerzego Rusek
Piątek 14/04/2023
św. Waleriana, męczennika
18:00
+ Apolonię, Władysława, Tadeusza Skrzypiec
Sobota 15/04/2023
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic
17:00
+ Mieczysława Szczechla (22 r), Karola, Antoninę, Alicję, Stefana Szczechlów, Stanisławę, Wladysława Zielińskich od rodziny z Jadwigowa
17:30
+ Marię, Stanisława Suligów, Otolię, Bartlomieja Stolarskich od wnuczka z rodziną
18:00
+ Janinę, Jana, Stanisława Urbańskich
18:30
+ Mariana Siemińskiego, Ewę, Stefana, Stanisława Cieślińskich, Adelę, Jana, Stanislawa, Krystynę Siemińskich, Helenę, Andrzeja Glińskich
Niedziela 16/04/2023 II Niedziela Wielkanocna
św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy; św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy
9:00
+ LeonardaMularczyka (11 r), Leokadię, Józefa Mularczyków, Bronisławę, Józefa Kasza
11:30
+ Mirosławę Grzyb od dzieci z rodzinami
15:30
+ Kamila Chalaba od koleżanek i kolegów siostry Iwony Kożbiał z III brygady firmy SeriX z Myszkowa
Intencje mszalne 3-10.04.202301/04
Niedziela 02/04/2023 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
św. Franciszka z Paoli, pustelnika
9:00
+ + Ryszarda Huptysia z okazji imienin od synów z rodzinami
11:30
+ Stanisławę, Stanisława Śmiechowskich, Mariannę, Marcina Ostrowskich, Genowefę Bernacik
15.30
+ Zofię, Stanisława Walczyk, Stanisława, Irenę Drzazgów, zmarłych z rodziny Walczyków i Drzazgów
Poniedziałek 03/04/2023
św. Ryszarda de Wyche, biskupa
18:00
+ Jerzego Łatasia od dyrekcji, nauczycieli i pracowników ZPO w Chlewicach
Wtorek 04/04/2023
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła
18:00
+ Weronikę, Stanislawa, Tomasza, Adama Jarmuda
Środa 05/04/2023
św. Wincentego Ferreriusza, kapłana; bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy; św. Marii Krescencji Höss, dziewicy; św. Katarzyny Thomas, dziewicy
18:00
+ Jerzego Łatasia od właścieli i pracowników firmy Tara
Czwartek 06/04/2023
św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa
Wielki czwartek
18:00
+ Krystiana Antoszewskiego (1 r), Władysławę Antoszewską (10 r)
Sobota 08/04/2023
św. Dionizego, biskupa i męczennika
Wielka sobota
19:00
+ Jerzego Łatasia od żony od dzieci z racji urodzin
Niedziela 09/04/2023 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego
św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa
Wielkanoc
6:00
Za parafian
9:00
Wolna intencja
11:30
+ Władysławę, Piotra Wiekiera, Jacka Wiekiera, Marka Kuzia
12:30
W intencji nowoochrzczonego dziecka i rodziny (Szymon Gaim)
15:30
+ Stefana, Józefa, Henryka, Antoniego, Teofię Gola, zm. z rodziny Golów
Poniedziałek 10/04/2023
św. Fulberta, biskupa
Poniedziałek wielkanocny
9:00
+ Władysława Głąb (30 r), Zofię Głąb
11:30
+ Mariannę Łata (27 r), Jana Czesława Łata od rodziny Gasińskich
15:30
+ Kazimierza, Leokadię, Ryszarda Uramowskich
Intencje mszalne 27.03-2.04.202325/03
Niedziela 26/03/2023 V Niedziela Wielkiego Postu
św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa
9:00
+ Stanisława Wiekierę (4 r) od rodziny
11:30
+ Bożenę Ćwiklińską z racji urodzin
15:30
+ Kazimierza, Marię Bryła oraz Zofię, Juliana Nocuń od rodziny
Poniedziałek 27/03/2023
św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa
18:00
+ Jerzego Łatasia od uczestników pogrzebu
Wtorek 28/03/2023
bł. Joanny Marii de Maille; św. Guntrama, króla
18:00
+ Bogdana Dors od rodziny Grzybów i Tomczyków
Środa 29/03/2023
św. Wilhelma Temperiusza, biskupa; św. Stefana IX, papieża; św. Bertolda, kapłana
18:00
+ Stanisława Wojewoda od rodzin: Wiekiera, Trela, Gąsiorowska, Walczyk, Gruca Henryk
Piątek 31/03/2023
św. Beniamina, diakona i męczennika; św. Balbiny, dziewicy i męczennicy
18:00
+ Henryka Bała od Anny Prukop i Oli Kołodziej
Sobota 01/04/2023
św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika; św. Hugo, biskupa
17:30
+ Lidię Struzik (r)
18:00
+ Jozefa, Mirosławę, Renatę Kurek, Jana, Annę, Marię Kurek, Natalię Bożkiewicz, Mariana Bugdała
18:30
+ Kamila Chalaba od właściela i pracowników firmy Tamax
19:00
+ Tomasza, Waldemara Zając od kuzynów
Niedziela 02/04/2023 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
św. Franciszka z Paoli, pustelnika
9:00
+ + Ryszarda Huptysia z okazji imienin od synów z rodzinami
11:30
+ Stanisławę, Stanisława Śmiechowskich, Mariannę, Marcina Ostrowskich, Genowefę Bernacik
15.30
+ Zofię, Stanisława Walczyk, Stanisława, Irenę Drzazgów, zmarłych z rodziny Walczyków i Drzazgów
Intencje mszalne 20-26.03.202318/03
Niedziela 19/03/2023 IV Niedziela Wielkiego Postu
Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika
9:00
+ Bousławę Huptyś (4 r) od synów z rodzinami
11:30
+ Stanisława Gasińskiego (23 r), zm. z rodziny Gasińskich od rodziny Gasińskich
15:30
+ Kamila Chalaba od sąsiadów: Kucharz, Uramowscy, Szumiał, Bugaj, Trela, Krzywda, Franasik, Gola
Poniedziałek 20/03/2023
św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa
17:00
+ Stanisława Wojewodę od uczestników pogrzebu
Wtorek 21/03/2023
św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika
17:00
+ Annę Markowską od syna Piotra z żoną Anną i dziećmi
Środa 22/03/2023
św. Zachariasza, papieża
17:00
+ Kamila Chalaba od rodziny Chalabów
Czwartek 23/03/2023
św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy
17:00
+ Kamila Chalaba od rodziny Koźbiał i Haberka
Piątek 24/03/2023
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy
17:00
+ Wacława Kuleta (6 r) od żony z dziećmi
Sobota 25/03/2023
św. Prokopa, kapłana; bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy
17:00
+ Zofię Woźniak od brata Tadeusza z rodziną
17:30
+ Genowefę Lech (22 r)
18:00
+ Józefę Lipecką od sąsiadki
Niedziela 26/03/2023 V Niedziela Wielkiego Postu
św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa
9:00
+ Stanisława Wiekierę (4 r) od rodziny
11:30
+ Bożenę Ćwiklińską z racji urodzin
15:30
+ Kazimierza, Marię Bryła oraz Zofię, Juliana Nocuń od rodziny
Intencje mszalne 13-19.03.202311/03
Niedziela 12/03/2023 III Niedziela Wielkiego Postu
św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika
9:00
+ Helenę, Tadeusza Rams
+ Bogumiłę Kraska (2r)
11:30
Za parafian
15:30
+ Franciszkę Siemińską od sąsiadów syna Jerzego ze Szczepanowa
+ Krystynę Siemińską (3 r), Adelę, Mariana Siemińskich, Józefa Rams.
Poniedziałek 13/03/2023
św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa
8:00
Za parafian
11:30
+ Janinę Zbrońską od rodziny Suligów
17:00
+ Bożenę Wachowicz i Krystynę zam. Jan Ziębiński
Wtorek 14/03/2023
św. Matyldy
8:00
+ Rafała Kowalik
11:30
Za parafian
16:00
+ Henryka Bała od Moniki i Bogdana Kaszuba
Środa 15/03/2023
św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika
17:00
+ Kamila Chalaba od rodziców
Czwartek 16/03/2023
św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika; św. Renata Goupil, kapłana i męczennika
17:00
+ Henryka Bała od koleżanki i kolegów z koła łowieckiego SŁonka
Piątek 17/03/2023 św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy
17:00
+ Henryka Bała od Jacka Żelezika z rodziną
Sobota 18/03/2023
św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika
16:30
+ Franciszkę, Józefa Drzazga (r)
17:00
+ Antoninę Siemińską (3 r)
17:30
+ Augustyna Tokarskiego od żony z rodziną
18:00
+ Mariannę (15 r)
Niedziela 19/03/2023 IV Niedziela Wielkiego Postu
Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika
9:00
+ Bousławę Huptyś (4 r) od synów z rodzinami
11:30
+ Stanisława Gasińskiego (23 r), zm. z rodziny Gasińskich od rodziny Gasińskich
15:30
+ Kamila Chalaba od sąsiadów: Kucharz, Uramowscy, Szumiał, Bugaj, Trela, Krzywda, Franasik, Gola
Intencje mszalne 6-12.03.202304/03
Niedziela 05/03/2023 II Niedziela Wielkiego Postu
św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa
9:00
+ Józefa, Józefę, Jana Tokarskiego, Mariannę, Stanisława Waneckich, Helenę Drzazga
11:30
+ Józefa Sobczyk (19 r), Zbigniewa Sobczyka, zm. z rodziny Sobczykow i Trelów od żony z rodziny
15:30
+ Mariana Włodarza, zm. z rodziny Włodarzów od żony z rodziną
Poniedziałek 06/03/2023
św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy; św. Olegariusza, biskupa
17:00
+ Stanisława Wojewodę od sąsiadów: Baniaków, Kiwiorskich, Walczyków, Jaworskich, Fijałkowscy i Siekanków
Wtorek 07/03/2023
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty
17:00
+ Kamila Chalaba od rodziny Słoków i Węgrzynowiczów
Środa 08/03/2023
św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata
17:00
+ Kamila Chalaba od koleżanek i kolegów z kasy z Chlewic
Czwartek 09/03/2023
św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio
17:00
+ Kamila Chalaba od chrzestnego
Piątek 10/03/2023
św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa
17:00
+ Henryka Bała od właścicieli i pracowników firmy Omega ze Szczekocin
Sobota 11/03/2023
św. Konstantyna, kapłana; św. Sofroniusza, biskupa
17:00
+ Antoniego Konarskiego (4 r)
17:30
+ Zmarłych z rodziny Grzybów, Kawków oraz Magdalenę Górską od rodziny
Niedziela 12/03/2023 III Niedziela Wielkiego Postu
św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika
9:00
+ Helenę, Tadeusza Rams
+ Bogumiłę Kraska (2r)
11:30
Za parafian
15:00
+ Franciszkę Siemińską od sąsiadów syna Jerzego ze Szczepanowa
+ Krystynę Siemińską (3 r), Adelę, Mariana Siemińskich, Józefa Rams.
Intencje mszalne 27.02-4.03.202325/02
Niedziela 26/02/2023 I Niedziela Wielkiego Postu
św. Aleksandra, biskupa; św. Pauli Montal, dziewicy
9:00
+ Zbigniewa Karnia (10 r), Ryszarda Karnia, zm. z rodziny Karniów, Włodarzów i Cichoniów od Stanisławy Karnia.
11:30
+ Zofię Grzywnowicz (2 r), zm. z rodziny Jaworskich i Grzywnowiczów od rodziny
15:30
+ Henryka Bała od zespołu 'Moskorzewianie'
Wtorek 28/02/2023
św. Hilarego I, papieża
17:00
+ Stanisława Wojewodę od sąsiadów: Parzniewska, Gruca, Krzysztofik, Ożarowscy, Wójcik, Soboń
Środa 01/03/2023
św. Albina, biskupa; św. Feliksa III, papieża
17:00
+ Kamila Chalaba od rodziców
Czwartek 02/03/2023
św. Agnieszki z Pragi; bł. Karola, męczennika
17:00
+ Kamila Chalaba od siostry Iwony z Mariuszem
Piątek 03/03/2023
św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy
17:00
+ Henryka Bała od przyjaciół syna Pawła
Sobota 04/03/2023
święto św. Kazimierza Królewicza; bł. Jana Antoniego Farinay biskupa
16:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 18 r. urodzin
17:00
+ Henryka Bała od chrześnika Krzysztofa z Chlewic
17:30
+ Mariannę Dąbrowską, Aleksandra Kudła
18:00
+ Edmunda,, Zdzisława, Anielę, Antoniego Krzosów
Niedziela 05/03/2023 II Niedziela Wielkiego Postu
św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa
9:00
+ Józefa, Józefę, Jana Tokarskiego, Mariannę, Stanisława Waneckich, Helenę Drzazga
11:30
+ Józefa Sobczyk (19 r), Zbigniewa Sobczyka, zm. z rodziny Sobczykow i Trelów od żony z rodziny
15:30
+ Mariana Włodarza, zm. z rodziny Włodarzów od żony z rodziną
Intencje mszalne 20-26.02.202318/02
Niedziela 19/02/2023 VII Niedziela Zwykła
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika
9:00
+ Henryka Bała od kolegów z pracy syna Sławomira
11:30
+ Janinę Gajos /10 r.ś./, Edwarda Gajosa, Olgę Arcimowicz, zmarłych z rodziny Krawczyków i Gajosów zamawia córka z z rodziną.
13.30
+ Stanisław Wojewoda (pogrzebowa)
15:30
+ Teresę Drzazga od koleżanek z targowiska w Sędziszowie
Poniedziałek 20/02/2023
św. Zenobiusza, kapłana i męczennika; św. Eleuteriusza, biskupa
17:00
+ Janinę Zbrońską od sąsiadów
Wtorek 21/02/2023
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła
17:00
+ Zm. z rodziny Dziopów, Grzybów, Kułagów i Krzywdów, zm. kolegów, koleżanki i sąsiadów od Andrzeja
Środa 22/02/2023
święto Katedry św. Piotra Apostoła
Popielec
12:00
Za parafian
17:00
+ Henryka Bała od dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach
Czwartek 23/02/2023
Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika; bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy; bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika
17:00
+ Kamila Chalaba od brata Grzegorza
Piątek 24/02/2023
św. Marka Marconiego, zakonnika; św. Etelberta
17:00
+ Stanisława Wojewoda od chrześnika Grzegorza z rodziną
Sobota 25/02/2023
św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika; bł. Dominika Lentiniego, kapłana; św. Tarazjusza, patriarchy; św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana
15:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa Niedziółka w 18 rocznicę urodzin od dziadków
16:30
+ Mariannę Jastrzębską (3 r) od rodziny.
17:00
+ Henryka Bała od rodziny Derejów, Stępniów i Kucharczyków
Niedziela 26/02/2023 I Niedziela Wielkiego Postu
św. Aleksandra, biskupa; św. Pauli Montal, dziewicy
9:00
+ Zbigniewa Karnia (10 r), Ryszarda Karnia, zm. z rodziny Karniów, Włodarzów i Cichoniów od Stanisławy Karnia.
11:30
+ Zofię Grzywnowicz (2 r), zm. z rodziny Jaworskich i Grzywnowiczów od rodziny
15:30
+ Henryka Bała od zespołu 'Moskorzewianie'
Intencje mszalne 13-19.02.202311/02
Niedziela 12/02/2023 VI Niedziela Zwykła
bł. Reginalda z Orleanu, kapłana; bł. Humbeliny, mniszki; św. Melecjusza, patriarchy; bł. Józefa Eulalio Valds, zakonnika
9:00
+ Kamila Chalaba od sąsiadów: Paluch, Capek, Całka, Ligenza, Małas, Biegański, Wiatr
11:30
+ Franciszkę Siemińską od sąsiadów syna Jerzego ze Szczepanowa
15:30
+ Henryka Bała od syna Pawła z rodziną
Wtorek 14/02/2023
Wspomnienie św. Cyryla i Metodego - patronów Europy; św. Walentego, biskupa i męczennika
16:00
+ Kamila Chalaba od koleżanek i kolegów z firmy Tamax
Czwartek 16/02/2023
św. Juliany, dziewicy i męczennicy; św. Daniela, męczennika; bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika
16:00
+ Janinę Kończyk, Stanisława Bożkiewicza z racjii urodzin
Piątek 17/02/2023
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
16:00
+ Kamila Chalaba od ZPO Chlewice
Sobota 18/02/2023
św. Konstancji; bł. Jana z Fiesoli (Fra Angelico), kapłana; św. Teotoniusza, zakonnika; św. Flawiana, patriarchy
16:00
+ Kamila Chalaba od koleżanek i kolegów siostry Iwony Kożbiał z I brygady firmy Serix z Myszkowa
16:30
+ Janinę Guzła (3 r)
17:00
+ Janinę Zbrońską od uczestników pogrzebu
Niedziela 19/02/2023 VII Niedziela Zwykła
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika
9:00
+ Henryka Bała od kolegów z pracy syna Sławomira
11:30
+ Janinę Gajos /10 r.ś./, Edwarda Gajosa, Olgę Arcimowicz, zmarłych z rodziny Krawczyków i Gajosów zamawia córka z z rodziną.
15:30
+ Teresę Drzazga od koleżanek i kolegów z targowiska w Sędziszowie
Intencje mszalne 6-12.02.202304/02
Niedziela 05/02/2023 V Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
9:00
+ Henryka Bała od Grażyny i Mariusza Struzików
11:30
+ Stanisława Graca, Rafała Kowalik
15:30
Proszę podać intencję
Czwartek 09/02/2023
św. Apolonii, dziewicy i męczennicy; bł. Mariana Szkota, opata; bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy; bł. Euzebii Palominy Yenes, dziewicy; bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika
16:00
+ Jana Grzywnowicza (1 r) od żony i córki z rpdziną
Sobota 11/02/2023
Najświętszej Maryi Panny z Lourdes; św. Grzegorza II, papieża; św. Benedykta z Anianu, opata; św. Teodory II
14:00
W intencji nowochrzczonego dziecka (Anna Świtoń)
16:00
+ Henryka Bała od Sary i Michała Ciesielczyków z dziećmi
16:30
+ Marię Baniak (4 r), Pawła, Małgorzatę Capigów, Stanisława, Urszulę Capigów
17:00
+ Stanisława Genowefę, Stanisława Sadowskich, Franciszka, Władysławę Skrzypców, Weronikę Kisiel od rodziny
17:30
+ Mariannę, Kazimierza Piseckich, zmarłych z rodziny Piaseckich
Niedziela 12/02/2023 VI Niedziela Zwykła
bł. Reginalda z Orleanu, kapłana; bł. Humbeliny, mniszki; św. Melecjusza, patriarchy; bł. Józefa Eulalio Valds, zakonnika
9:00
+ Kamila Chalaba od sąsiadów: Paluch, Capek, Całka, Ligenza, Małas, Biegański, Wiatr
11:30
+ Franciszkę Siemińską od sąsiadów syna Jerzego ze Szczepanowa
15:30
+ Henryka Bała od syna Pawła z rodziną